Бурштин - найстаріший напівкоштовний камінь, який вже тисячі років прикрашає життя людей.

Вишукана досконалість

дарована природою

Про ІНКЛЮЗ

«ІНКЛЮЗ » - українське підприємство з видобування бурштину.

Компанія володіє Спеціальним дозволом на користування надрами № 6162 на родовищі Західні Каноничі, виданим 15 грудня 2016 року Державною службою геології та надр України у рамках діючого законодавства України.

У відповідності зі Спеціальним дозволом компанія володіє правом на видобування бурштину в обсязі близько 40000 кг.

Наша мета – забезпечення відповідального видобутку бурштину. Наші бізнес-рішення включають
уважне ставлення до здоров'я та безпеки людей, захисту навколишнього середовища та добробуту громади.

Наша команда

Щербина Володимир Іванович


Директор

Магістр ДонНТУ (Гірничо-геологічний факультет) , Спеціаліст «Економіст-бухгалтер» ДонНТУ. Більш ніж 20 років досвіду в гірничо-видобувній галузі та операційному менеджменті. Керує довгостроковою стратегією та розвитком, а також поточною діяльністю компанії

Коган Ілля Леонідович


Технічний консультант

Гірничий інженер, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник. Більше 30 років досвіду в гірничо-видобувній галузі. Розробка та впровадження ефективних технічних рішень ведення гірничих робіт

Флоре Борис Арнольдович


Технічний консультант

Експерт-геолог, гірничий інженер, Магістр ХНУ ім. Каразіна (геолого-географічний факультет). Впровадження новітніх технологічних схем видобутку, комплексна гірничо-геологічна, технологічна оцінка проектів

Родовище Західні Каноничі розташоване в північно-західній частині України, у Володимирецькому районі Рівненської області.

Обласний центр Рівне знаходиться в 150 км на південь від ділянки. Шосе Київ-Ковель знаходиться в 18 км на південь від ділянки. В 13 км на південь від ділянки проходить залізниця Ковель-Київ. Державний кордон Україна - Білорусь перебуває в 50 км на північ від ділянки.

Родовище Західні Каноничі

Родовище Західні Каноничі належить до Володимирецько-Дубровицької бурштиноносної зони, Прип’ятської бурштиноносної провінції.

В межах ділянки «Каноничі» виконувались пошуково-оцінювальні роботи на бурштин в 2008-2015рр.. Роботи по об’єкту були розпочаті в 2008 р. відповідно до геологічного завдання, виданого ДГП «Північгеологія» 16 квітня 2008 р. Проводились загоном з пошуків бурштину у складі Рівненської комплексної геологічної партії Рівненської геологічної експедиції ПДРГП «Північгеологія», а з 2012 р. правонаступником - ДП «Українська геологічна компанія».

Польові роботи на ділянці «Каноничі» були розпочаті в квітні 2009 року та завершені в серпні 2014

За результатами проведених робіт було виконано підрахунок запасів і перспективних ресурсів С2+Р1 та попередня геолого-економічна оцінка розвідки покладу бурштину «Каноничі» та рекомендовано до його подальшої промислової розробки.